• قیمت زنده بیت کوین

قوانین و معرفی نرم افزار

سلام خدمت کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت تریدرست، لطفا قبل از هرگونه خرید دوره های آموزشی ابتدا حتما ویدیوی آموزشی زیر را مشاهده و متن زیر را مطالعه کنید، لازم به ذکر است هرگونه خرید از دوره های آموزشی تریدرست به معنی قبول تمامی موارد ذکر شده در این پست می باشد. لذا دقت لازم را داشته باشید که پس از خرید هیچگونه مسئولیتی به عهده ی تیم تریدرست نمی باشد.

در انتهای این آموزش لینک دانلود نرم افزار ورژن های مختلف قرار دارد.

ازماه ها قبل به جهت جلوگیری از انتشار، پخش و خرید های گروهی وهمچنین حفظ کپی رایت این اثر تصمیم گرفته شد  تا ویدیوهای آموزشی تریدرست از فرمت های معمول خارج شده و توسط نرم افزار اختصاصی به صورت single seat license ارائه میشود "تنها برای یک کامپیوتر"  و در هر بار اجرای برنامه هر چند ثانیه و یا دقیقه یکبار (بطور رندم) این مشخصات را با سرور چک می کند (تبادل این اطلاعات در حد چند کیلو بایت بوده و فشاری به اینترنت و حجم بسته های شما وارد نمی شود). بنابراین، کاربر نیازمند است که در زمان مشاهده ی ویدیو ها، آنلاین بوده و اتصال اینترنت را برقرار نگه دارد.

از جمله نکات مهم این پلیر اختصاصی به شرح زیر می باشد:

- اپلیکیشن با دانلود منیجرها، اسکرین ریکوردرها، اسکرین کپچرها، نرم افزارهای ریموت از راه دور تداخل عملکردی دارد و در صورت اجرای همزمان با پلیر ، نرم افزار تریدرست به طور خودکار بدون هیچگونه پیغامی بسته می شود. لطفا دقت بفرمایید که قبل از اجرای برنامه ی تریدرست، اپلیکیشن های فوق رو ببندید. هر بار که این مشکل بروز کند، اطلاعات این اتفاق به سرور تریدرست ارسال می شود و بعد از چندین بار، لایسنس شما باطل شده و دسترسی به ویدیو ها نخواهید داشت و باز کردن مجدد لایسنس شما مستلزم خرید لایسنس جدید(خرید مجدد دوره ها) می گردد. همچنین نرم افزار در ماشین های مجازی قابل اجرا نمی باشد.

- فرمت ویدیو های تریدرست به صورت فرمت های شناخته شده مانند mp4 , avi و ... نمی باشد ماه ها تلاش و زحمت کشیده شده و هزینه ی میلیونی صرف شده تا این سیستم به این شکل در بیاید که اتفاقا از فرمت های شناخته شده دور شویم. فرمت این ویدیو تنها با نرم افزار تریدرست امکان پخش و مشاهده را دارد.

- هنگام استفاده از نرم افزار باید به اینترنت متصل باشید. بعد از دانلود اولیه، در زمان تماشا، حجم تبادل اطلاعات به حدی کم هست که حتی یک اینترنت کند از مخابرات و یا 2G اینترنت موبایل با hotspot کردن موبایل بر روی لپ تاپ یا هر سیستم دیگری، قابل استفاده خواهد بود. اینکه شما دسترسی به اینترنت نخواهید داشت از دید ما پذیرفتنی نیست ! شما اگر آموزش ترید میبینید، چگونه بدون داشتن اینترنت مناسب در صدد ترید هستید؟ چگونه چند گیگابایت آموزش را دانلود خواهید کرد؟ اینکه شما صرفا میتوانید و یا میخواهید، در زمانی خاص در مکانی خاص ویدیو ها را تماشا کنید، مشکل شخص شماست نه ما. از دید تیم تریدرست، ترید یک شغل جدی و تمام وقت و بسیار خطرناک است.

- به دلیل حجم زیاد هر بسته با  استفاده از برنامه ی winrar یک بسته ی آموزش به قطعات کوچکتر تقسیم شده و معمولا به دلیل روش عملکرد خاص winrar شما نمی توانید صرفا با داشتن چندین قطعه از کل قطعات فایل آموزشی را extract کنید. بنابراین، تمام قطعات رو دانلود کرده، حتما کنار هم در یک پوشه ی واحد نگه داری کنید تا کار استخراج در پایان بدون مشکل تا انتها انجام شود.

آپدیت ورژن 2 نرم افزار تریدرست 

 رفع باگ متوقف شدن بی دلیل ویدیو هنگام پخش

- رفع باگ پخش قسمت های تصادفی و ناهماهنگ (عدم تشخیص قسمت درست)

- بهبود عملکرد و سرعت پخش ویدیو ها و نرم افزار خصوصا در سیستم های ضعیف تر

- نرم افزارهای anydesk , TeamViewer , Remote Desktop هنگام اجرای نرم افزار باز نباشد.

آپدیت ورژن 2.1 نرم افزار تریدرست

 بستن خودکار نرم افزارهای غیر مجاز بدون بسته شدن نرم افزار تریدرست(اسکرین ریکوردر ها، دانلود منیجرها، ریموت دسکتاپ ها و ...)

- حذف باطل شدن لایسنس با باز بودن نرم افزارهای غیر مجاز، به این علت که پلیر تریدرست بطور خودکار اینگونه نرم افزارها را تشخیص داده و از اجرای آن ها جلوگیری می کند تا از باطل شدن سهوی لایسنس کاربران جلوگیری شود.

- افزودن احراز هویت به نرم افزار و سایت تریدرست

نکته مهم: برای استفاده از این نسخه نرم افزار باید در سایت تریدرست بخش کاربری اقدام به احرازهویت حساب خود کنید.


دانلود نسخه ویندوز 64 بیت

دانلود نسخه ویندوز 32 بیت

آموزش تحلیل تکنیکال، کریپتوکارنسی و بلاکچین

در سایت تریدرست ثبت نام کنید

ثبت نام